V období od 20.9. do 2.10. budu na dovolené a Vaše objednávky budu vyřizovat až po tomto období. Děkuji za pochopení! :)

Doprava a platba

Způsoby dopravy

zasilkovna-logo

Jako nejpohodlnější formu dopravy doporučuji zvolit Zásilkovnu. Zásilkovna disponuje 1365 výdejními místy v České republice a 289 na Slovensku. Jednoduše si ze seznamu vyberte pobočku, kterou máte nejblíže a tu vyberte v košíku při volbě dopravy. Já Vaši objednávku pečlivě zabalím, odešlu a vy její cestu můžete sledovat online v systému sledování zásilek. Obvykle již druhý den dostanete e-mailem či smskou výzvu k vyzvednutí na Vámi vybraném výdejním místě. Balíček Vám může vyzvednout kdokoli, kdo bude znát heslo, občanku nebudete vůbec potřebovat. 

Orientační ceny doručení:

 
Typ zboží Doručení po ČR Doručení na Slovensko
Cokoliv do hmotnosti 5 kg (např. 10 kalendářů) 80 Kč € 5
Cokoliv do hmotnosti 10 kg (např. 20 kalendářů) 140 Kč € 6

 

 

dpd

Můžete také využít služeb rychlého a spolehlivého dopravce DPD, který doručuje zásilky zpravidla do 2. pracovního dne. Webová aplikace dopravce umožňuje upravit si čas i adresu doručení a cestu své zásilky můžete sledovat online v systému sledování zásilek.

Orientační ceny doručení:

 
Typ zboží Doručení po ČR
Cokoliv do hmotnosti 5 kg (např. 10 kalendářů) 110 Kč
Cokoliv do hmotnosti 10 kg (např. 20 kalendářů) 150 Kč

 

CPlogo-vector.svg

Výtvory pečlivě balím do vyztužených bublinkových obálek nebo tubusů a zasílám jako doporučené zásilky nebo balíky prostřednictvím České pošty. Po odeslání zboží vám budou na e-mail doručeny informace včetně podacího čísla zásilky. Její cestu můžete sledovat v online systému sledování zásilek. Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zásilka bude uložena na příslušné poště a do schránky by vám mělo dorazit oznámení o uložení zásilky.  Ne vždy se však na vložení oznámení dá spolehnout, proto si prosím kontrolujte stav doručení pomocí sledování zásilek.

Orientační ceny poštovného:

 
Typ zboží Doručení po ČR Doručení na Slovensko Doručení do zahraničí
Záložky, placky nebo pohlednice 60 Kč € 5 € 5
Tisky A4, A3, plakáty nebo kalendář  90 Kč € 10 € 1012
Větší množství tisků 110200 Kč € 1112 € 14–28

 

Doprava zdarma

Při nákupu nad 900 Kč nebo € 75  získáte dopravu po České republice či Slovensku zcela zdarma.

 

Osobní odběr

Osobní odběr je možný pouze po předchozí domluvě na adrese Nevanova 1067/54, 163 00 Praha Řepy. Pokud jste zvolili možnost osobního odběru, po odeslání objednávky dostanete e-mailem bližší informace o místě a možných časech předání zboží. Zpravidla se jedná o večerní hodiny, ale je možné se individuálně domluvit i jinak. Osobní odběr je vždy zdarma.

Metody platby

Bankovním převodem

Po odeslání objednávky dostanete e-mailem její potvrzení a výzvu k úhradě obsahující potřebné bankovní údaje. Zboží uhradíte předem se správným variabilním symbolem na účet vedený u Fio banky. Pokud zasíláte platbu ze Slovenska, je potřeba posílat ji v EUR jako SEPA platbu, nikoliv jako platbu do zahraničí.

Zásilka s vaším zbožím bude odeslána až po připsání peněz na můj bankovní účet. Pokud nebude zboží uhrazeno do 14 dní od odeslání objednávky, bude tato objednávka zrušena. Platba bankovním převodem je vždy zdarma.

Hotově při převzetí

Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí v místě osobního odběru. Připravte si prosím přesnou hotovost. Tato metoda platby je také vždy zdarma.

Kartou při převzetí

V případě, že je cena objednávky vyšší než 200 Kč a vyzvedáváte si ji osobně, můžete zvolit také pohodlnou platbu kartou. Tato metoda platby je zdarma.

Paypal

Za zboží můžete zaplatit pomocí platebního systému PayPal, pokud zde máte založený účet. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu Paypal, kde můžete po přihlášení zboží uhradit. K připsání peněz na náš účet dochází okamžitě, proto doporučuji volit tuto možnost, pokud na svou objednávku spěcháte. Platba PayPalem je navýšena o poplatek, který je kalkulován podle celkové výše objednávky a začíná od 20 Kč.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.