Doprava a platba

Způsoby doručení

Česká pošta

Své výtvory pečlivě balím do vyztužených bublinkových obálek nebo tubusů a zasílám jako doporučené zásilky nebo balíky prostřednictvím České pošty. Náklady za poštovné a balné se odvíjí od typu zboží, jeho hmotnosti a země určení.

Orientační ceny poštovného:

 
Typ zboží Poštovné po ČR Poštovné na Slovensko
Přívěšek, záložky, placky 50 Kč € 3,5
Tisk A6 50 Kč € 3,5
Tisk A5 60 Kč € 4,5
Tisk A4 nebo A3  70 Kč € 6
Plakát 70 Kč € 7
Větší množství tisků 80 - 150 Kč € 9 - 10

 

Při nákupu nad 900 Kč nebo € 75  získáte dopravu Českou poštou zcela zdarma.

Po odeslání zboží vám budou na e-mail doručeny informace včetně podacího čísla zásilky. Její cestu můžete sledovat v online systému sledování zásilekPokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zásilka bude uložena na příslušné poště a do schránky by vám mělo dorazit oznámení o uložení zásilky.  Ne vždy se však na vložení oznámení dá spolehnout, proto si prosím kontrolujte stav doručení pomocí sledování zásilek.

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese Nevanova 1067/54, 163 00 Praha Řepy.  Pokud jste zvolili možnost osobního odběru, po odeslání objednávky dostanete e-mailem bližší informace o místě a možných časech předání zboží. Zpravidla se jedná o večerní hodiny, ale je možné se individuálně domluvit i jinak. Osobní odběr je vždy zdarma.

Metody platby

Bankovním převodem

Po odeslání objednávky dostanete e-mailem její potvrzení a výzvu k úhradě obsahující potřebné bankovní údaje. Zboží uhradíte předem se správným variabilním symbolem na účet vedený u Fio banky. Pokud zasíláte platbu ze Slovenska, je potřeba posílat ji v EUR jako SEPA platbu, nikoliv jako platbu do zahraničí.

Zásilka s vaším zbožím bude odeslána až po připsání peněz na můj bankovní účet. Pokud nebude zboží uhrazeno do 14 dní od odeslání objednávky, bude tato objednávka zrušena. Platba bankovním převodem je vždy zdarma.

Paypal

Za zboží můžete zaplatit pomocí platebního systému PayPal, pokud zde máte založený účet. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu Paypal, kde můžete po přihlášení zboží uhradit. K připsání peněz na náš účet dochází okamžitě, proto doporučuji volit tuto možnost, pokud na svou objednávku spěcháte. Platba PayPalem je zpoplatněna poplatkem, který je kalkulován podle celkové výše objednávky. Pohybuje se ve výši od 20 - 500 Kč.

Hotově

Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zboží v místě osobního odběru. Připravte si prosím přesnou hotovost. Tato metody platby je také vždy zdarma.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.